Abone Ol 
GÜNDEMSİYASET

Kılıçdaroğlu’nun ses kaydını alan casus kim

14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinin akabinde tüm gözler CHP’ye çevrildi. Önce MYK üyeleri görevden alındı yerlerine yenileri atandı, ardından Kılıçdaroğlu başdanışmanlarını değiştirdi. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan CHP’de değişim çağrılarını yüksek sesle dile getiren isimlerden başında geldi. Kılıçdaroğlu’nun istifasını isteyen Özcan, sesini daha çok duyurabilmek için Bolu’dan Ankara’ya kadar yürüyerek CHP Genel Merkezi önünde Kılıçdaroğlu’na tepki göstererek koltuk fırlattı.

Sosyal medyayı aktif kullanan siyasiler içinde yer alan Tanju Özcan son paylaşımıyla bir kez daha dikkatleri üzerine çekti. Tanju Özcan, Kılıçdaroğlu’na ilişkin olduğu tez edilen bir ses kaydını paylaştı. Dün partililerle basına kapalı toplantıdan olduğu tez edilen ses kaydında şu tabirler yer alıyor:

“Partiden atın gitsin bu adamın ne işi var. Oturduk karar verdik, partiden atılması için yüksek disiplin heyetine sevk ettik. Heyet ‘Hayır. Biz 1 yıl süreyle partiden ihraç ederiz’ dedi. Bizim tesir edecek halimiz yok. Zira heyet üyelerini Kurultay seçiyor. Artık kalktı öbür bir şeyler yapıyor. Ardında kimlerin olduğunu pek uygun biliyorum. Niye bunları yaptığını da çok âlâ biliyorum. Lakin bunu dillendirmiyoruz.”

Söz konusu ses kaydını toplumsal medya hesabından paylaşan Özcan, “Arkamda herhangi bir “Gizli Güç” yok. Halkın gücü var. Ayrıca ben kimsenin maşası olmam. Amacım da gizli değil, “Değişimin Gn. Başkan’dan başlaması…” İddialarınızı ispatlayamazsanız, sizi yalancı ve müfteri olarak ilan edip, dava edeceğim” tabirlerine yer verdi.

Abone Ol 

TOPLANTI BASINA KAPALIYDI

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin gençlik kolları vilayet liderleri ile dün bir ortaya gelmişti. CHP Basın Birimi’nden yapılan açıklamaya göre, CHP Genel Merkezi’ndeki toplantı, basına kapalı gerçekleşmişti.

Basına kapalı olan bu toplantıda Kılıçdaroğlu’nun ses kaydını kimin aldığı ve Tanju Özcan’a ulaştırdığı merak konusu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu